AFRİKA SAÇ ÖRGÜSÜ NEDİR?

Afrika saç örgüsü son zamanların en çok konuşulan, en trend saç modellerinden biri. Afrikalı kadınların saç modelinden ilham alan bu örgü stili hem orta hem de uzun saçlara çok yakışıyor. Afrika örgüsü fiyatları, Afrika Örgüsü ne kadar? Afrika Örgüsü yapan yerler, Afrika Saç Örgüsü Modellerini sizler için araştırdık. işte detaylar...

30 yıllık deneyimli kuaför Nurhan Sevim son zamanların trendi Afrika Saç Örgüsü modellerinden bahsetti. 8 yıldır kendi salonunda Afrika Saç Örgüsü modellerini yapan Nurhan Sevim Afrika Örgüsü fiyatlarından ve kullanım şekillerinden bahsetti.  Fiyat aralıkları boya göre değişkenlik göstermekte 50 cm ile 120 cm arası değişen boylarda fiyatlar ise 450 TL ile 750 TL arasında. İşte detaylar.

Afrika örgüsü, sık ve yoğun bir şekilde saçların tutam tutam örüldüğü örgü modeline verilen isimdir. 90lı yıllarda da popüler olan bu örgü stili Afrika’dan başlayarak tüm dünyaya yayılmış durumda. Saçların ince tutamlarla ayrıldığı bu örgü stili aslında tek günlük bir saç modeli değil. Evde yaptığın Afrika örgüsü, birkaç gün boyunca saçlarında kalabilir. Kolay kolay bozulmayan, pratik ve oldukça havalı olan bu örgü modeli özellikle yaz aylarında çok tercih ediliyor.

Yazının tamamını buradan okuyabilirsiniz.

Hemen Ara